Nejnovější výrobky vysoké kvality,
které Vám usnadňují každodenní život.
Jsme výhradní distributor značky COLOPLAST.
Zásilkovou službu včetně poradenství
provozujeme od roku 1993.
Nakupujte diskrétně online.
Poštovné zdarma!
Jsme velkoobchod a výhradní distributor
sortimentu Coloplast do ČR!
Distribuční a zásilková centra
pro Čechy i Moravu.
Dodáváme obratem až do domu.
Poštovné zdarma!
Máte poukaz na zdravotní pomůcky?
Zítra je zboží u Vás.

Coloplast

Ošetřování stomií Coloplast, SenSura, Brava

Jako výhradní distributor Coloplast pro ČR dodáváme úplný sortiment prostředků a příslušenství pro ošetřování stomií Brava, stomické systémy, stomické sáčky SenSura, Alterna, Easiflex
Více o COLOPLAST péči o stomie »

Conveen

Urinaly, sběrné močové sáčky Conveen

Močová inkontinence u mužů – jako výhradní distributor Coloplast pro ČR dodáváme odvodné systémy - močové urinaly Conveen, sběrné močové sáčky Conveen
Více o CONVEEN »

SpeediCath, EasiCath

Čistá intermitentní katetrizace - močové katetry SpeediCath, EasiCath

Dodáváme močové katetry pro autokatetrizaci u mužů i žen, hydrofilní katetry, potažené močové katetry
Více o SpeediCath/EasiCath »

Čistá intermitentní katetrizace, močové katetry SpeediCath, EasiCath

Jako výhradní distributor Coloplast A/S Dánsko pro ČR dodáváme močové katetry SpeediCath a EasiCath k provádění čisté intermitentní katetrizace, močové katetry pro autokatetrizaci u mužů i žen, hydrofilní katetry a potažené močové  katetry.

SpeediCath®

SpeediCath je nová generace bezpečných hygienických katetrů. Tyto katetry nabízejí všem uživatelům snadné použití a větší pohodlí. Při použití těchto močových katetrů je zároveň minimalizovanáno riziko mikroporanění močové trubice.

K čemu se používá močový katetr?
Vyprázdnění močového měchýře s pomocí katetru využívají lidé, kteří nemohou z nějakého důvodu volně močit. Důvodem může být poškození inervace močového měchýře související s potížemi se zády nebo se zvětšenou prostatou. Katetrizace je rovněž nutná po některých chirurgických zákrocích. Může být nezbytná i v souvislostmi s poruchami, která existují již od narození.

Co je močový katetr?
Intermitentní katetry jsou tenké duté hadičky, jsou zaváděny do močového měchýře za účelem drenáže moči. Katetry jsou k dispozici v různých délkách a velikostech. Existují katetry pro muže, ženy i děti. Povrchy nejnovějších katetrů jsou potaženy tenkým filmem, který usnadňuje jeho zavádění a zvyšuje bezpečnost úkonu neboť při ponoření katetru do vody dojde k nabobtnání hydrofilního povrchu, který se stane hladkým a klouzavým.

Koupit močové katetry SpeediCath na e-shopu Malkol.cz »

EasiCath

EasiCath jsou tradiční katetry s hydrofilním povrchem, který vytváří nižší tření než katetry nepotažené, používané současně s gelovými rubrikanty. Katetry EasiCath zmírňují riziko dlouhodobého poškození močové trubice.

Potažené hydrofilní vrstvou jsou zároveň i otvory katetru EasiCath. Tyto otvory jsou současně měkké a zaoblené, což výrazně zvyšujte šetrnost katetru vůči sliznici močové trubice. Katetrizace pomocí močových katetrů EasiCath je pohodlnější a bezpečnější.

Katetr EasiCath je také k dispozici jako integrovaný systém s ampulí s fyziologickým roztokem. Připojen je jímací sáček na moč v objemu 700 ml a 1200 ml pro muže.

Ucelená nabídka výrobků v oblasti katetrizace
Sortiment výrobků v oblasti katetrizace zahrnuje zároveň urinální kondomy Conveen a urinální sběrné sáčky Conveen. Tyto kondomy a sběrné sáčky vytvářejí spolu s katetrem EasiCath ucelený systém mimořádně vysoké kvality pro osoby s poruchami vyprazdňování močového měchýře.

Koupit močové katetry EasiCath na e-shopu Malkol.cz »

Pro maloobchodní zákazníky: 
Navštivte náš e-shop 
se zdravotními potřebami »
kontakty / o firmě / mapa stránek / všeobecné obchodní podmínky / bezpečnost a zásady ochrany osobních údajů 
©2014 - 2023 MALKOL CZO spol s r.o. / Všechna práva vyhrazena! / Tvorba webu - DOLPHIN