Nejnovější výrobky vysoké kvality,
které Vám usnadňují každodenní život.
Jsme výhradní distributor značky COLOPLAST.
Zásilkovou službu včetně poradenství
provozujeme od roku 1993.
Nakupujte diskrétně online.
Poštovné zdarma!
Jsme velkoobchod a výhradní distributor
sortimentu Coloplast do ČR!
Distribuční a zásilková centra
pro Čechy i Moravu.
Dodáváme obratem až do domu.
Poštovné zdarma!
Máte poukaz na zdravotní pomůcky?
Zítra je zboží u Vás.

Coloplast

Ošetřování stomií Coloplast, SenSura, Brava

Jako výhradní distributor Coloplast pro ČR dodáváme úplný sortiment prostředků a příslušenství pro ošetřování stomií Brava, stomické systémy, stomické sáčky SenSura, Alterna, Easiflex
Více o COLOPLAST péči o stomie »

Conveen

Urinaly, sběrné močové sáčky Conveen

Močová inkontinence u mužů – jako výhradní distributor Coloplast pro ČR dodáváme odvodné systémy - močové urinaly Conveen, sběrné močové sáčky Conveen
Více o CONVEEN »

SpeediCath, EasiCath

Čistá intermitentní katetrizace - močové katetry SpeediCath, EasiCath

Dodáváme močové katetry pro autokatetrizaci u mužů i žen, hydrofilní katetry, potažené močové katetry
Více o SpeediCath/EasiCath »

Prostředky pro vlhké hojení ran - Comfeel, Biatain, Purilon, SeaSorb

Systémy Comfeel, Biatain, Purilon a SeaSorb  pro hojení chronických ran jsou další sortimentní kategorií, kterou jako výhradní distributor Coloplast A/S Dánsko dodáváme. Patří do ní například koloidní krytí Comfeel Plus, koloidní antidekubitální Comfeel Plus, pasta a zásyp na rány Comfeel, gelová krytí Purilon, pěnová krytí Biatain atd.

Hojení ran vlhkou metodou patří mezi současné trendy používané při léčbě chronických ran, jako jsou bércové vředy, některé typy trofických defektů, dekubity atd. Coloplast Comfeel představuje ucelenou řadu těchto prostředků.

Comfeel®

Produktová řada Comfeel zahrnuje širokou škálu hydrokoloidních obvazových materiálů pro vlhké hojení ran. Výrobky Confeel se používají a jsou klinicky zdokumentovány již přes dvacet let. Pomáhají udržet vlhké prostředí v ráně a chrání jí před působením bakterií a chladem. Vyvážený, sterilní, ke kůži šetrný hydrokoloidní lepící materiál bez obsahu latexu nabízí maximální délku nošení a šetrné odstraňování.

Koupit hydrokoloidní obvazové materiály Comfeel na e-shopu Malkol.cz »

Biatain®

Biatain je měkký pěnový obvaz, který poskytuje vynikající kontrolu exsudátu.

Krytí Biatain bylo vyvinuto s ohledem na zásadní parametr správného hojení ran, kterým je pohodlí pacienta. Nové materiály pro ošetřování ran zároveň zajišťují rychlejší hojení.

Výrobky Biatain jsou vyrobeny z měkké flexibilní pěny, která pohodlně přilne ke kůži, ale minimálně působí na citlivé oblasti – ránu a její okolí. Pěna účinně zadržuje a absorbuje exsudát z rány a udržuje rovnováhu vlhkosti v místě zranění. Krytí Biatain AG obsahuje léčivé složky – ty mohou zmírnit bolest v ráně nebo odstranit infekci.

Produkty Biatain poskytují:

  • vysoké pohodlí
  • vlhké hojení rány a uvolňování ibuprofenu do rány
  • účinnou léčbu infikovaných ran
  • dlouhou dobu nošení
  • finančně výhodný materiál k ošetřování ran s dobře prokázanými účinky

Koupit měkké pěnové obvazy Biatain na e-shopu Malkol.cz »

Purilon®

Purilon nabízí rychlejší hojení rány. Účinně a šetrně ránu čistí a je vhodný pro debridement – odstranění odumřelé tkáně.

Purilon Gel se používá u ran s nekrotickou tkání, která představuje překážku hojení. Nabízí účinné a šetrné autolytické čištění rány, snadné použití a vynikající rehydratující, gelové a přilnavé vlastnosti bez přídatných látek.

Purilon Gel hydratuje nekrotickou tkáň a absorbuje nadměrný exsudát, zbytky nekrotické tkáně z rány a olupující se starou kůži. Jde o jedinečné spojení hydratačních a absorpčních vlastností, které zlepšuje přirozené autolytické čištění rány a vlhké hojení rány. Purilon Gel v ránu hydratuje a absorbuje exsudát a nekrotickou tkáň. Dobré absorpční vlastnosti Purilon Gelu zmírňují riziko úniku exsudátu nebo macerace.

Koupit hydrogely Purilon na e-shopu Malkol.cz »

SeaSorb®

SeaSorb poskytuje rychlejší hojení ran díky přizpůsobení tvaru rány a odstranění nekrotické tkáně.

SeaSorb měkký obvaz je vysoce absorpční alginátový materiál určený pro středně až výrazně exsudující rány jakéhokoliv tvaru a rozsahu.

SeaSorb měkká tamponáda je flexibilní, vysoce absorpční alginátová výplň pro výrazně exsudující hluboké dutinové rány.

Při kontaktu obvazu nebo tamponády SeaSorb s exsudátem z rány dojde k náhradě iontů vápníku v materiálu SeaSorb za ionty sodíku, které jsou obsaženy v exsudátu.  Tato iontová výměna vytváří z materiálu a výplně SeaSorb měkký přilnavý gel, který zadržuje exsudát uvnitř a zabraňuje jeho úniku a poškození kůže v okolí rány.

SeaSorb měkký obvaz a tamponáda jsou vysoce pohodlné a měkké. Mají vynikající gelové vlastnosti, díky nimž se přizpůsobí jakémukoliv tvaru a velikosti rány. Produkty SeaSorb podporují hojení zajištěním vlhkého prostředí v ráně a disponují vynikajícími vertikálními absorpčními schopnostmi. Jejich vlastnosti zmírňují maceraci a vytvářejí přilnavý měkký gel, který zajišťuje snadné, bezbolestné a jednorázové odstranění.

Koupit Prostředky pro vlhké hojení ran SeaSorb na e-shopu Malkol.cz »

Pro maloobchodní zákazníky: 
Navštivte náš e-shop 
se zdravotními potřebami »
kontakty / o firmě / mapa stránek / všeobecné obchodní podmínky / bezpečnost a zásady ochrany osobních údajů 
©2014 - 2023 MALKOL CZO spol s r.o. / Všechna práva vyhrazena! / Tvorba webu - DOLPHIN