Nejnovější výrobky vysoké kvality,
které Vám usnadňují každodenní život.
Jsme výhradní distributor značky COLOPLAST.
Zásilkovou službu včetně poradenství
provozujeme od roku 1993.
Nakupujte diskrétně online.
Poštovné zdarma!
Jsme velkoobchod a výhradní distributor
sortimentu Coloplast do ČR!
Distribuční a zásilková centra
pro Čechy i Moravu.
Dodáváme obratem až do domu.
Poštovné zdarma!
Máte poukaz na zdravotní pomůcky?
Zítra je zboží u Vás.

Coloplast

Ošetřování stomií Coloplast, SenSura, Brava

Jako výhradní distributor Coloplast pro ČR dodáváme úplný sortiment prostředků a příslušenství pro ošetřování stomií Brava, stomické systémy, stomické sáčky SenSura, Alterna, Easiflex
Více o COLOPLAST péči o stomie »

Conveen

Urinaly, sběrné močové sáčky Conveen

Močová inkontinence u mužů – jako výhradní distributor Coloplast pro ČR dodáváme odvodné systémy - močové urinaly Conveen, sběrné močové sáčky Conveen
Více o CONVEEN »

SpeediCath, EasiCath

Čistá intermitentní katetrizace - močové katetry SpeediCath, EasiCath

Dodáváme močové katetry pro autokatetrizaci u mužů i žen, hydrofilní katetry, potažené močové katetry
Více o SpeediCath/EasiCath »

Ošetřování stomií Coloplast, SenSura, Alterna Free, Brava

Jako výhradní distributor Coloplast A/S Dánsko pro ČR dodáváme úplný sortiment prostředků pro ošetřování kolo, ileo a urostomií Coloplast.

SenSura® jednodílný stomický sáček

Jednodílná pomůcka SenSura nabízí sáčky výpustné, uzavřené nebo urostomické – s plochými nebo mírně konvexními podložkami. Sáčky kolostomické a sáčky ileostomické se vyrábějí jako průhledné nebo béžové, v různých velikostech – s různými velikostmi otvorů pro stomii, které lze v podložce vystřihnout. dle šablony s jasně modrými linkami ohraničujícími příslušnou velikost.

Sáčky uzavřené a výpustné (s plochou i s mírně konvexní podložkou) jsou k dispozici také ve variantě s kontrolním průhledným okénkem v textilii, které slouží k jednoduššímu nasazení sáčku na stomii. Varianty s kontrolním okénkem jsou využívány především stomiky po operaci, kteří ještě nejsou tak zruční při nasazování stomického sáčku.

Sáčky SenSura mají účinný uhlíkový filtr, který spolehlivě odbourává zápach a zamezuje nafukování sáčku.

Dvouvrstvý lepící materiál SenSura je šetrný ke kůži a odolný vůči rozleptání v okolí stomie. Při výměně se stomický sáček odstraní a nahradí novým. Odstranění je bezbolestné, na kůži nezůstávají zbytky a mechanické poškození je minimální.

Koupit SenSura® jednodílný stomický sáček na e-shopu Malkol.cz »

SenSura® Click dvoudílný stomický sáček

SenSura Click je dvoudílný systém s mechanickým upínáním. Systém poskytuje vysoký pocit jistoty. Sáček lze sejmout z dvouvrstvé podložky SenSura, což umožňuje vyměňovat sáček častěji než podložku.

Sáček SenSura Click je bezpečně připevněn k podložce pomocí mechanického kroužku se zámečkem.  Bezpečné uzamčení sáčku k podložce je potvrzeno slyšitelným kliknutím. Před uzamčením zámečku na kroužku je možné sáček natočit do požadované pozice přičemž není nutné odpojit sáček od podložky.

Sáčky SenSura Click jsou k dispozici spolu s podložkami SenSura a SenSura Xpro. Ty se dodávají buď v ploché nebo mírně konvexní varinatě a lze je kombinovat s výpustnými, uzavřenými nebo urostomickými sáčky.  Široká nabídka zahrnuje různé podložky s otvory, které lze vystřihnout na požadovanou velikost stomie z průhledných nebo béžových sáčků v různých velikostech.

Koupit SenSura® Click dvoudílný stomický sáček na e-shopu Malkol.cz »

Jednodílný stomický sáček Alterna Free

Jednodílný kolostomický sáček Alterna Free je uzavřený sáček vyrobený z měkké netkané béžové textilie, která zvyšuje diskrétnost sáčku. Jeho účinný filtr úspěšně pohlcuje pachy. Spirálová struktura lepícího materiálu Alterna poskytuje optimální přilnutí a výjimečnou ochranu kůže.

Lepící materiál Alterna
Lepící materiál pro jednodílné kolostomické sáčky Alterna Free se skládá ze dvou vrstev, které jsou položeny a srolovány do spirální struktury. Způsob navrstvení zajišťuje šetrnost ke kůži a bezpečí. Jednodílné uzavřené sáčky se často vyměňují a je proto nezbytné předejít podráždění a poškození kůže při odlepování sáčku.

Účinný filtr
Součástí uzavřeného sáčku je filtr, který odvádí vzduch a minimalizuje nafukování sáčku. Filtr je opatřen polopropustnou membránou, která umožňuje průchod vzduchu, ale nikoliv vlhkosti. Samotná membrána je pokryta sítí, která umožňuje průchod vzduchu a vlhkosti, ale ne výměšků. Tyto dvě bariéry kolem účinného filtru zajišťují dvojitou ochranu.

Sáčky Alterna Free – měkké, pohodlné a diskrétní
Sáčky Alterna Free jsou vyrobeny z materiálu, který je odolný vůči zápachu a potlačuje zvuk šustění.  Zadní strana sáčku, která je v kontaktu s kůží, je vybavena vložkou z velmi měkké netkané textilie pro zajištění komfortu a ochrany kůže proti podráždění.

Koupit Jednodílný stomický sáček Alterna Free na e-shopu Malkol.cz »

Dvoudílný stomický sáček Alterna Free

Dvoudílný stomický sáček Alterna Free je vybavený patentovaným bezpečnostním kroužkem se zámečkem. Systém se zamkne a odemkne pouhým cvaknutím a v okamžiku zamčení je sáček bezpečně připevněn ke kroužku na podložce. Lepící materiál Alterna má spirální strukturu a poskytuje optimální přilnutí na kůži a výjimečnou úroveň její ochrany. Je vyrobený z měkké netkané textilie, která zvyšuje diskrétnost sáčku. Účinný filtr úspěšně pohlcuje pachy.

Lepící materiál Alterna
Způsob navrstvení dvou různých lepících vrstev a jejich stočení do spirální struktury zajišťuje šetrnost ke kůži a bezpečí. Dvoudílné podložky se vyměňují méně častěji a je proto nezbytné udržovat kůži pod podložkou zdravou.

Účinný filtr
Součástí uzavřeného sáčku je filtr, který odvádí vzduch a minimalizuje nafukování sáčku. Filtr je opatřen polopropustnou membránou, která umožňuje průchod vzduchu, ale nikoliv vlhkosti. Samotná membrána je pokryta sítí, která umožňuje průchod vzduchu a vlhkosti, ale ne výměšků. Tyto dvě bariéry kolem účinného filtru zajišťují dvojitou ochranu.

Sáček Alterna Free – měkký, pohodlný a diskrétní
Sáčky Alterna Free jsou vyrobeny z materiálu, který je odolný vůči zápachu a potlačuje zvuk šustění.  Zadní strana sáčku, která je v kontaktu s kůží, je vybavena vložkou z velmi měkké netkané textilie pro zajištění komfortu a ochrany kůže proti podráždění.

Koupit Dvoudílný stomický sáček Alterna Free na e-shopu Malkol.cz »

Brava® – nová řada výrobků Coloplast – extra péče o kůži v okolí stomie

Pro extra péči o kůži v okolí stomie vyvinula společnost Coloplast novou výrobkovou řadu Brava.

Brava ochranný film vytvoří ochrannou bariéru na kůži a účinně chrání kůži před poškozením způsobeným agresivní stolicí a opakovaným odlepováním a nalepováním stomického sáčku. Nevyvolává pocit pálení.

Brava těsnící tvarovatelný kroužek déle chrání proti podtékání. Odolává působení stolice co nejdelší dobu, vytváří bezpečné utěsnění kolem stomie a snižuje riziko podtečení na minimum. Kroužek neobsahuje alkohol, při aplikaci nepálí a je tak vhodný pro osoby s citlivou pokožkou.

Elastické vyrovnávací pásky Brava respektují pohyby těla a drží sáček na svém místě. Eliminují problémy s odlepováním okrajů lepícího materiálu a zvyšují pocit bezpečí při nošení stomického sáčku.  Jsou velmi pružné, výborně se přizpůsobují tvaru a pohybům těla a tím, že drží stomický sáček na svém místě, zároveň poskytují vyšší pocit bezpečí.

Brava odstraňovač adheziv je jemný a příjemný sprej. Velmi jednoduše odstraní z kůže stomickou podložku, stomický sáček nebo zbytky lepícího materiálu. Odstraňovač adheziv nezpůsobuje pálení, zaschne na kůži během pár vteřin a jeho použití nijak negativně neovlivňuje bezpečné přilnutí nového stomického sáčku. Brava odstraňovač adheziv je k dispozici ve spreji nebo formou jednolivě balených ubrousků.

Koupit výrobky Brava® na e-shopu Malkol.cz »

SenSura® Mio Click

SenSura Mio - novinka mezi stomickými potřebami Colopast - je vybavena elastickým lepícím materiálem, který dokonale přilne k tělesným křivkám. I v případě, že se pro něco natahujete nebo shýbáte, SenSura Mio výborně drží na těle.

Tyto vynikající vlastnosti má SenSura Mio díky mimořádné elasticitě lepícího materiálu, který se může napínat a následně smršťovat do původního stavu. Přesně podle pohybů těla. Spolu s kůží se SenSura Mio dokáže bez problémů přizpůsobit jakýmkoli pohybům těla. Má podobné vlastnosti jako kůže sama.

Neutrální barva SenSura Mio byla zvolena pro optimální diskrétnost použití. Nikdo si jí nevšimne dokonce ani pod bílou košilí nebo halenkou - barva sáčku se přizpůsobuje barvě oblečení a kůže.

Koupit SenSura® Mio Click na e-shopu Malkol.cz »

 

Další sortiment pro ošetřování stomií:

Pro maloobchodní zákazníky: 
Navštivte náš e-shop 
se zdravotními potřebami »
kontakty / o firmě / mapa stránek / všeobecné obchodní podmínky / bezpečnost a zásady ochrany osobních údajů 
©2014 - 2023 MALKOL CZO spol s r.o. / Všechna práva vyhrazena! / Tvorba webu - DOLPHIN